Stop virus

Nejlepší ochrana v období chřipkových epidemií.

mátové aroma

vhodné
i pro těhotné

mátové aroma

vhodné
i pro těhotné

Zachytává viry

Nosní sprej HUMER Stop Virus je zdravotnický prostředek, který účinně pomáhá při nástupu prvních příznaků chřipky či nachlazení. Velmi vhodný je také jako prevence a ochrana v obdobích chřipkových epidemií, kdy dochází ke zvýšenému kontaktu s viry rýmy a chřipky. Svěží mátové aroma zajišťuje příjemné použití.

V případě kontaktu s virem
rýmy a chřipky

V době chřipkových epidemií

Při prvních známkách chřipky
či nachlazení

Jak pomáhá?

Nosní sprej HUMER Stop Virus je zdravotnický prostředek, který pomáhá účinně eliminovat viry přítomné v nosní dutině. Současně díky ochranné bariéře, která se na nosní sliznici aktivuje v průběhu opakované aplikace, působí proti invazi nových virů.

Po aplikaci sprej vytváří v nosní dutině ochranný povlak, který v kombinaci s kyselým pH přípravku staví ochranný štít proti virům chřipky a nachlazení,
zachytává viry v dýchacím traktu a pomáhá organismu se jich zbavovat. Nejvyšší účinnosti přípravku se dosáhne opakovanou aplikací dle doporučeného dávkování.

Praktické balení sprej do nosu 15ml

Příjemné mátové aroma

Chrání a hydratuje nosní sliznici

Použití od prvních příznaků

Dávkování a použití

Aplikujte 2 – 3 vstřiky do každé nosní dírky 3 – 4krát denně, nejdéle pod dobu 10 dní. Nepoužívejte častěji než po 4 hodinách. Nesmrkejte do 10 minut po ošetření.

Pro maximální účinnost si před použitím vyčistěte nosní dutiny mořskou vodou HUMER – HUMER Hygiena nosu pro děti nebo HUMER Hygiena nosu pro dospělé.

Složení

Čištěná voda, polyoly (maltitol, glycerin), kyselina citrónová, citronan sodný, mátové aroma, benzalkonium chlorid (konzervant)

Zdravotnický prostředek. Pečlivě si přečtěte návod k použití.

Sledujte nás