Sinusitis

Silou přírody na ucpaný nos a bolest dutin

založeno na přírodních
složkách

Rychlý efekt

založeno na přírodních
složkách

Rychlý efekt

Velmi ucpaný nos?

Nosní sprej Humer Sinusitis, velmi ucpaný nos, rýma je 100% přírodní zdravotnický prostředek vhodný pro zmírnění projevů zánětu vedlejších nosních dutin. Díky své hypertonicitě a působení výtažků z rostlin rychle uvolňuje nos, mírní tlak v dutinách a pomáhá eliminovat bakterie a viry.

Při zánětu dutin

Při velmi ucpaném nosu

Při rýmě

Při nachlazení

Jak pomáhá?

Nosní sprej HUMER Sinusitis, velmi ucpaný nos, rýma je 100% přírodní hypertonický roztok s obsahem glycerolu a výtažků z rostlin. Sprej se používá při ucpaném nosu, rýmě, nachlazení a při silném zduření sliznice během zánětu vedlejších nosních dutin. Rychle uvolňuje ucpání nosu, zmírňuje tlak v dutinách a tím ulevuje od bolesti. Hypertonický roztok obohacený o výtažky z rostlin podporuje odtok hlenu a pomáhá eliminovat bakterie a viry.

Osmoticky aktivní hypertonický roztok vytváří tenkou vrstvu na nosní sliznici a mechanicky přitahuje kontaminovanou tekutinu. Otevírá cestu do vedlejších dutin a umožňuje pronikání přípravku i tam. Uvolňuje nosní sekreci a čistí nosní cesty odstraněním znečišťujících látek, výsledkem je úleva od příznaků nemoci a bolesti.

Praktické balení sprej do nosu 15ml

Rychle uvolňuje ucpaný nos

100% přírodní původ

Snížení potřeby nasazení antibiotik

Dávkování a použití

Přípravek je nosní sprej. Před použitím se nezapomeňte vysmrkat. Aplikujte 2 – 3 vstřiky přípravku do každé nosní dírky. Opakujte max. 2 – 3krát denně.

Složení

Voda, glycerol, rhinocyanidin získaný z výtažků listů čajovníku čínského a z plodů brusnice borůvky, klikvy velkoplodé a černého bezu.

Zdravotnický prostředek. Pečlivě si přečtěte návod k použití. K dostání v lékárnách.

Sledujte nás